Dzień Dziecka z Gminnym Centrum Kultury w Nędzy [ZDJĘCIA]

dzien dziecka nedza
Łaskawa pogoda, atrakcje i animacje dla dzieci, pyszności dla podniebienia, doskonały spektakl oraz wspaniała rodzinna atmosfera – tak w skrócie podsumowują imprezę organizatorzy

W programie znalazły się m.in. zabawy i warsztaty, występy, spektakl komediowy i zawody strażackie dla dzieci.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zorganizowało plenerowe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. Łaskawa pogoda, atrakcje i animacje dla dzieci, pyszności dla podniebienia, doskonały spektakl oraz wspaniała rodzinna atmosfera – tak w skrócie podsumowują imprezę organizatorzy.

- reklama -

– Oferta była naprawdę przebogata: były animacje, gry i zabawy zręcznościowe, zawody i konkurencje, dmuchaniec dla najmłodszych, malowanie buziek i plecenie warkoczyków, warsztaty malowania kamieni, pokazy strażackie, pyszne rzemieślnicze lody, wata cukrowa i popcorn, cukierki, szczudlarka, trochę cyrku, balony i bańki mydlane – te duże i te małe. A na zakończenie niepowtarzalny spektakl w wykonaniu Teatru na walizkach pt. „Atak clownów”, w którym pełno było zaskakujących zwrotów akcji i fabularnych niespodzianek. Zobaczyliśmy pokaz żonglerki oraz pokaz jazdy na monocyklu. Spektakl miał szybkie tempo i nie pozwalał się nudzić, a humor przeplatał się z wartościowymi morałami. A to wszystko dla naszych dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na ich twarzach, bo jak mawiał przyjaciel dzieci Janusz Korczak – „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat” – opisuje GCK Nędza.

fot. GCK Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj