Orliki Unii Racibórz zagrają w turnieju finałowym Silesia Cup

unia raciborz
Fot. KS Unia Racibórz

Drużyny Unii Racibórz z roczników 2010 i 2011 wywalczyły awans i wezmą udział w finałowym turnieju, który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

W sobotę 12 czerwca drużyny orlików z regionu wzięły udział w turnieju eliminacyjnym Silesia Cup o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego. Organizatorem rozgrywek był Podokręg Racibórz. O prawo awansu do rozgrywek finałowych w roczniku 2010 rywalizowały cztery zespoły, natomiast w roczniku 2011 zagrały trzy drużyny. Ostatecznie obie drużyny Unii Racibórz wywalczyły awans i wezmą udział w finałowym turnieju, który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

- reklama -

Wyniki spotkań rozegranych przez Unię Racibórz U11:
Unia Racibórz sp. z o.o – KS Rafako 3:1
Unia Racibórz sp. z o.o – LKS 07 Markowice 1:4
Unia Racibórz sp. z o.o – LKS Tworków 2:1

Skład Unii Racibórz: Wojciech Skrędzelewski, Tobiasz Berbardt, Kamil Kanclerz, Krzysztof Rutowicz, Denis Zuber, Aleksander Gadżała, Jakub Szymiczek, Bartłomiej Skrędzelewski, Ksawery Bednarz, Bartosz Grzelak. Trener: Patryk Goły.

Wyniki spotkań rozegranych przez Unię Racibórz U10:
Unia Racibórz sp. z o.o – AP Gol Racibórz 11:1
Unia Racibórz sp. z o.o – LKS Tworków 1:6

Skład Unii Racibórz: Amadeusz Babeł, Dominik Czarnecki, Karol Karpiniec, Wojciech Karpiniec, Maksymilian Issel, Dawid Jegliczka, Olaf Matuszczak, Tomasz Kopciuch. Trener: Kamil Łątkowski.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here