Do osób niezaszczepionych przeciw COVID-19 zadzwoni konsultant

koronawirus szczepienia
Fot. freepik.com

Z telefonicznej usługi będą mogły skorzystać również osoby, które mają wystawione e-skierowanie na szczepienie i na Internetowym Koncie Pacjenta podały swój numer telefonu.

Ruszyła telefoniczna akcja zapisów na szczepienia przeciw koronawirusowi. Do osób niezaszczepionych i niezapisanych na szczepienie będą dzwonić konsultanci Infolinii Narodowego Programu Szczepień – 989. Z telefonicznej usługi będą mogły skorzystać również osoby, które mają wystawione e-skierowanie na szczepienie i na Internetowym Koncie Pacjenta podały swój numer telefonu. Przez telefon będzie można ustalić termin i miejsce szczepienia oraz uzyskać informację o tym, jak się zaszczepić.

- reklama -

Konsultanci będą dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00. Jak zapewnia NFZ, numery telefonów zostaną wykorzystane wyłącznie po to, żeby umówić się na szczepienie i zrealizować proces szczepienia.

Konsultant infolinii będzie dzwonił z numeru +48 22 165 51 55. Numer można zweryfikować na stronie www.gov.pl w zakładce „Kontakt z osobami, które nie zarejestrowały się na szczepienie”. Żeby potwierdzić szczegóły akcji zapisów na szczepienie przez konsultantów, można zadzwonić również pod numer 989.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj