Płomień Kobyla i LKS Studzienna podzieliły się punktami [ZDJĘCIA]

lks plomien kobyla lks studzienna
LKS Płomień Kobyla - LKS Studzienna

Mecz drużyn z Kobyli i Raciborza-Studziennej zakończył się wynikiem 2:2.

W ten weekend rozegrano zaległą, 19. kolejkę A klasy. W Kobyli miejscowy Płomień podejmował swojego sąsiada w tabeli, LKS Studzienna. Już w piątej minucie na prowadzenie wyszli gospodarze dzięki trafieniu Szymona Kubali. Goście błyskawicznie wyrównali, a strzelcem gola był Mateusz Janik. Pod koniec pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Marcin Gomołka i piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 1:2. W 66. minucie do bramki trafił Jarosław Marcisz. Mecz zakończył się remisem 2:2.

LKS Płomień Kobyla – LKS Studzienna 2:2 (1:2)