Wakacje w Powiecie: Projekcja filmu „Czworo dzieci i Coś” na Zamku Piastowskim

wakacje w powiecie
Wakacje z Powiatem: Projekcja filmu „Czworo dzieci i Coś” na Zamku Piastowskim

Przez całe wakacje w dawnej siedzibie Piastów na mieszkańców będzie czekał szereg atrakcji – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

5 lipca na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbyła się projekcja filmu pt. „Czworo dzieci i Coś” w ramach akcji Wakacje w Powiecie, na którą zapraszają Powiat Raciborski i Zamek Piastowski w Raciborzu.

- reklama -

Akcja ruszyła 3 lipca, kiedy to odbył się Rodzinny Piknik Militarny. Przez całe wakacje w dawnej siedzibie Piastów na mieszkańców będzie czekał szereg atrakcji – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. – Na Zamku Piastowskim zaplanowaliśmy kilkanaście spotkań. Będzie można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, wziąć udział warsztatach, posłuchać dobrej muzyki, ale także sprawdzić, jak działają specjalistyczne urządzenia. Ponadto będzie okazja, by dobrze się zabawić oraz jednocześnie pożytecznie spędzić czas. Taka jest idea naszego pomysłu – przekonuje Grażyna Wójcik, dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Czytaj więcej: Wakacje w Powiecie na Zamku Piastowskim od 3 lipca do 28 sierpnia

Przez całe wakacje, tj. od 28 czerwca do 31 sierpnia, dzieci i młodzież za okazaniem legitymacji szkolnej będą mogły bezpłatnie korzystać z powiatowo-gminnej komunikacji, czyli autobusów PKS. Z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać dzieci i młodzież do 19 roku życia. Dzięki temu łatwiej będzie dojechać do dawnej siedziby Piastów z okolicznych gmin, a tym samym wziąć udział w akcji.

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj