Gra miejska on-line „Odpadowe ABC – PSZOKuj w Raciborzu”

ekologia rosliny
Fot. pexels.com

Gra będzie się składała z zadań, w ramach których zespoły będą musiały wykazać się wiedzą w zakresie sortowania odpadów i ich przyjmowania na PSZOK, a także sprawnością manualną.

Od 6 września dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w grze miejskiej on-line „Odpadowe ABC – PSZOKuj w Raciborzu”. Będzie się ona składała z zadań, w ramach których zespoły będą musiały wykazać się wiedzą w zakresie sortowania odpadów, ich przyjmowania na PSZOK oraz sprawnością manualną. Pytania dostosowane są do wieku graczy, a odpowiedzi mogą być wielokrotnego wyboru.

- reklama -

Gra skierowana jest do dzieci i młodzieży zamieszkujących w Raciborzu lub uczęszczających do szkół podstawowych w mieście Racibórz. Grupa wczesnoszkolna powinna grać wraz z opiekunem w ramach zajęć komputerowych w szkole, a klasy IV-VIII skorzystają ze specjalnego stanowiska komputerowego przygotowanego w Urzędzie Miasta. Przeprowadzona będzie w dniach 6-17 września od 8:00 do 16:00 klas I-III, a od godz. 9:00 do godziny 13.00 dla klas IV-VIII poprzez linki do strony WWW z zadaniami dla drużyn. Link zostanie udostępniony na profilu socialmedia miasta Racibórz i stronie internetowej organizatora.

Każdy uczestnik otrzyma nagrodę w postaci certyfikatu uczestnictwa do samodzielnego pobrania i wydruku. Dodatkowo cała drużyna, która zostanie wyłoniona przez komisję, otrzyma imienne dyplomy oraz nagrody rzeczowe o maksymalnej wartości 100 zł na jedną osobę.

Więcej informacji w regulaminie – do pobrania poniżej.

Regulamin gry miejskiej „Odpadowe ABC – PSZOKuj w Raciborzu”
Regulamin gry miejskiej „Odpadowe ABC – PSZOKuj w Raciborzu” – załącznik 1
Regulamin gry miejskiej „Odpadowe ABC – PSZOKuj w Raciborzu” – załącznik 2
Dodatkowe informacje dla szkół o grze

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here