Nie Tak Głośno z raciborzanką Magdaleną Wydriński wydał kolejny singiel

nie tak glosno
Nie Tak Głośno. Fot. Edyta Mrozek

Ballada powstała na prośbę Dawida Hałajdy, który jest autorem książki o tym samym tytule. 

9 września odbyła się premiera utworu zespołu Nie Tak Głośno pt. „Diamentowy Cierń”. Wokalistką grupy jest raciborzanka Magdalena Wydriński.

- reklama -

Ballada powstała na prośbę Dawida Hałajdy, który jest autorem książki o tym samym tytule. – Nadaliście powieści magicznego muzycznego charakteru w postaci akustycznego brzmienia i szczerego tekstu będącego odzwierciedleniem historii głównego bohatera. Spełniliście moją wizję, sprawiając, że „Diamentowy Cierń” to książka z soundtrackiem! – mówi autor.

Nie Tak Głośno (NTG) – projekt muzyczny związany z miastem Rybnik, w skład którego wchodzą: Magdalena Wydriński – wokal, Norbert Szramowski – gitara, Łukasz Kurpanik – instrumenty klawiszowe. Tworzą muzykę elektro-akustyczną, która stała się bazą brzmienia zespołu. Tegoroczni lauraci przeglądu „Scena dla Ciebie” oraz Ogólnopolskiego Festiwalu „Scyzoryki”.

Dawid Hałajda jest laureatem Konkursu Literackiego „Wędrówki Szlakiem Wartości” oraz Dolnośląskiego Konkursu Literackiego o „Laur Złotego Pióra”. Autor opowiadania pt. „Pragnę moich łez z powrotem” i powieści psychologicznej „Diamentowy cierń”, która ukaże się 23 września. Opis książki: „Upokarzany przez otoczenie nastolatek otrzymuje anonimowy prezent w postaci tajemniczej książki. Chcąc poznać jej pochodzenie, uczestniczy w zgromadzeniu entuzjastów bezimiennego autora. Dramat odgrywający się w domu bohatera oraz zamiłowanie nowymi ideami pchają go w sidła o wiele bardziej niebezpieczne od tych, które dobrze zna. Czy zdoła się przez nie przedrzeć?”

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here