Bike Atelier MTB Maraton. Finał sezonu w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Bike Atlerier
Bike Atelier MTB Maraton w Raciborzu

Bike Atelier MTB Maraton to jedna z najpopularniejszych tego typu serii w Polsce. Start i metę zlokalizowano w samym centrum Raciborza – na pl. Długosza. 

Na uczestników czekały cztery dystanse. Pierwszy to 56-kilometrowa rywalizacja na trasie PRO, dla tych, którzy czują się mocni i ściganie to dla nich codzienność, a nawet sposób na życie. Druga, łatwiejsza, o długości 36 km, dla uczestników traktujących start jako formę przyjemnego spędzania czasu. Organizatorzy przygotowali też coś dla debiutantów. Głównie dla osób,  które chciały się sprawdzić w tego typu wydarzeniach albo zwyczajnie chwilowo nie czuły się w formie na dłuższe ściganie. Dystans MINI pozwolił doskonale się bawić, trasa liczyła 24 km. Na tej samej trasie można było również wystartować rodzinnie w ramach dystansu FAMILY. Tutaj najmłodsi rywalizowali w towarzystwie dorosłych opiekunów.

- reklama -

Tegoroczna edycja to druga odsłona Bike Atelier MTB Maratonu w Raciborzu. Była ona wyjątkowa, bowiem właśnie w Raciborzu odbył się finał sezonu 2021.

Wyniki dostępne na stronie organizatora – zobacz tutaj

Fot. Iwona Kwapisz

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here