16 października otwarcie H2Ostróg

basen plywanie
Zdjęcie poglądowe, fot. pexels.com

Prezydent przekazałaś dziś, że osiągnięto parametry wody, które w bezpieczny sposób pozwolą na otwarcie obiektu w tę sobotę (16 października).

Podczas dzisiejszej (12.10) konferencji prezydent Dariusz Polowy poinformował o otwarciu aquaparku 16 października. – Sprawdzono wszystkie obiegi, wszystkie parametry odpowiadają tym, które zostały zaplanowane – podał prezydent. Włodarz mówił o dużej presji, dotyczącej jak najszybszego otwarcia obiektu. – Nie poszliśmy na żadne kompromisy. Najważniejsze było bezpieczeństwo, to zostało osiągnięte – mówił D. Polowy. Wyniki pomiarów wody będą udostępniane użytkownikom basenu (będą wyświetlane w holu obiektu), pojawią się też na stronie internetowej.

- reklama -

Prezydent mówił także o rozbudowie obiektu. W ciągu najbliższych kilku miesięcy Miasto ma pokazać koncepcję projektową dotyczącą tego, jak zagospodarować teren sąsiadujący z aquaparkiem i jak połączyć część zewnętrzną i wewnętrzną. Pojawić mają się zewnętrzne baseny oraz wodny plac zabaw, będą to atrakcje rodzinne, kierowane w dużej mierze do dzieci. Szczegóły mamy poznać wkrótce.

W najbliższych tygodniach w H2Ostróg obowiązywać będą promocje, które mają zachęcić mieszkańców do korzystania z aquaparku. W najbliższym miesiącu zaplanowano też różne eventy i dodatkowe atrakcje.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here