Wnieś uwagi do miejskiego Programu Wspierania Przedsiębiorczości

Racibórz

Do 17 listopada możesz wypowiedzieć się, czy prezydenci Raciborza zaplanowali właściwe działania, które przełożą się na rozwój lokalnych firm. Zdobądź się na analizę i uwagi. To twoje prawo i obowiązek.

Trwają konsultacje społeczne projektu „Programu Wspierania Przedsiębiorczości do roku 2027+”. Program stanowi dokument dziedzinowy do opracowywanej równolegle „Strategii Rozwoju Miasta Racibórz do roku 2030” i koncentruje się na realizacji projektowanego celu strategicznego 2.: „Dynamika i zróżnicowanie życia gospodarczego w Raciborzu”. Program został przygotowany w okresie od kwietnia do września 2021 r.

- reklama -

Do udziału w konsultacjach w szczególny sposób zaproszeni są mieszkańcy miasta, przedsiębiorcy z Raciborza, lokalni partnerzy społeczni i gospodarczy, władze sąsiednich gmin, Zarząd Powiatu Raciborskiego, Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego oraz Zarząd Województwa Śląskiego.

Uwagi do projektu Programu należy przesyłać do Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz do 17 listopada 2021 r. w wersji edytowalnej, wyłącznie na załączonym formularzu elektronicznym, na adres e-mail: [email protected]. Uwagi przesłane po wskazanym terminie nie zostaną rozpatrzone.

/red./

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj