Obowiązuje nowa karta zgłoszenia dziecka do żłobka

Żłobek na Ostrogu
Wizualizacja żłobka na Ostrogu, fot. FB/Żłobek na Ostrogu

Rodzice, którzy dotychczas złożyli karty zgłoszenia do żłobka i ich dzieci są na liście oczekujących proszeni są o pobranie i wypełnienie nowej karty zgłoszeń.

Od 18 października obowiązuje nowa karta zgłoszenia dziecka do miejskiego żłobka. Nowe karty można pobierać na stronie Żłobka (w zakładce BIP) lub w siedzibie placówki. Nadane już numery zgłoszeń pozostają bez zmian. Do 12.11.2021 r. żłobek prosi o dostarczenie wypełnionych nowych kart zgłoszenia do Żłobka przy ul. Słonecznej 9 w Raciborzu. Brak dostarczenia karty zgłoszenia będzie skutkował skreśleniem z listy oczekujących – informuje żłobek.

- reklama -

Przypomnijmy, nowy miejski żłobek powstaje przy ul. Bielskiej w Raciborzu, w sąsiedztwie Przedszkola nr 24. Druga z miejskich placówek funkcjonuje przy ul. Słonecznej 9. Miejsce budowy przy Bielskiej niedawno wizytował prezydent Dariusz Polowy. Na realizację inwestycji miasto pozyskało 3 mln 300 tys. zł dofinansowania z programu Maluch +. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Trwają zapisy do nowego żłobka miejskiego. Inwestycja prawie gotowa

Fot. FB/Żłobek na Ostrogu

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj