„Dekorujemy choinkę bożonarodzeniową”. Konkurs plastyczny w gminie Krzyżanowice

boze narodzenie
Boże Narodzenie.

To już druga edycja konkursu – pierwsza, ubiegłoroczna, spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony dzieci, młodzieży i dorosłych.

GZOKSiT w gminie Krzyżanowice zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Dekorujemy choinkę bożonarodzeniową przy Centrum Kultury w Tworkowie”. To już druga edycja konkursu – pierwsza, ubiegłoroczna, spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony dzieci, młodzieży i dorosłych. Wpłynęło wiele ciekawych prac, które niejednokrotnie zaskoczyły komisję konkursową pomysłowością i techniką wykonania, a wystawa w formie choinki udekorowanej nadesłanymi małymi dziełami sztuki cieszyła się wielkim powodzeniem wśród zwiedzających. Inspiracją do stworzenia takiej wystawy była sytuacja związana z pandemią. Jak podkreślają organizatorzy, dzięki nowatorskiej formie wystawienniczej dużo więcej osób czerpała radość i satysfakcję z wykonanej pracy, ale i z udziału w wystawie.

- reklama -

Prace należy dostarczyć do biura GZOKSiT w Tworkowie do 26 listopada. Taki termin związany jest z tym, że otwarcie wystawy odbędzie się podczas kiermaszu bożonarodzeniowego 5 grudnia. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom i drobny upominek, a zwycięzcy ciekawe nagrody.

Link do regulaminu:
https://drive.google.com/file/d/1M5mq8tx1IbW5vTCllMvOHqGlfyqDGaWV/view?usp=sharing
Link do metryczki pracy:
https://docs.google.com/document/d/1frIq3qbxWG7OQHKuG6wpWzi-_xa-n1Lj/edit?usp=sharing&ouid=114224131795433110005&rtpof=true&sd=true

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here