Ogólnopolski konkurs plastyczny raciborskiej biblioteki rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Ogólnopolski konkurs plastyczny raciborskiej biblioteki rozstrzygnięty

W konkursie wzięło udział 330 uczestników w wieku od 3 do 56 lat z Raciborza i powiatu raciborskiego oraz m.in. Warszawy, Lubina, Poznania czy Gdańska.

„Konik polny i Mrówka”, „Złodzieje i Osioł”, „Bocian i Lis”, „Żółw i Zając”, „Rada Myszy” i „Żółw i Zając” to bajki, do których najczęściej nawiązywali uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Konik polny i mrówka, czyli bajki Jeana de La Fontaine’a”. Przedmiotem konkursu ogłoszonego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę w Raciborzu z okazji 400. rocznicy urodzin bajkopisarza było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki, pacynki lub pracy przestrzennej.

- reklama -

W konkursie wzięło udział 330 uczestników w wieku od 3 do 56 lat z Raciborza i powiatu raciborskiego oraz m.in. Warszawy, Lubina, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Oleszyc, Poznania, Rzeszowa, Lublina, Biłgoraja, Łodzi, Olsztyna, Gdańska, Borkowa, Pcimia, Lęborka, Baranowa Sandomierskiego, Nysy, Kędzierzyna-Koźla, Trzebieszowa i Niemodlina.

Uroczystość rozdania nagród w konkursie uświetniło przedstawienie kukiełkowe „Trzy pomarańcze” w wykonaniu uczennic klasy VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu.

Pełna lista nagrodzonych znajduje się na stronie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu pod linkiem: https://tiny.pl/9dn9s.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here