Bajeczne powitanie zimy w bibliotece w Brzeziu [WIDEO]

Bajeczne powitanie zimy w bibliotece w Brzeziu

Dzieci witały zimę, samodzielnie wykonując bombki z ilustracjami swoich ulubionych postaci z bajek. Kulminacją wydarzenia było wręczenie książkowych prezentów od „Tajemniczego Mikołaja”.

Grudzień to idealny czas, aby wprowadzić się w świąteczny nastrój. 10 grudnia mogły się o tym przekonać dzieci, które uczestniczyły w pierwszym w historii Filii nr 9 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu wydarzeniu zatytułowanym „Bajeczne powitanie zimy”.

- reklama -

Dzieci witały zimę, samodzielnie wykonując bombki z ilustracjami swoich ulubionych postaci z bajek, którymi później udekorowały biblioteczną choinkę. Kulminacją wydarzenia było wręczenie książkowych prezentów od „Tajemniczego Mikołaja”, które dzieci przygotowały dla siebie nawzajem.

W zimowo-bajecznym klimacie, wśród bożonarodzeniowych dekoracji i przy kubku gorącego kakao – tego wieczoru bibliotekę wypełniały nie tylko regały pełne książek, ale przede wszystkim śmiech i świąteczna atmosfera.

Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania dla pań Magdaleny K. i Justyny J. za pomoc w przeprowadzeniu tego wydarzenia.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj