Magiczne spotkanie z kolędami w bibliotece na Ocicach [ZDJĘCIA]

biblioteka koledy
Magiczne spotkanie z kolędami w bibliotece na Ocicach

– Radość ze śpiewania kolęd, które wszyscy znają i kochają oraz radość ze wspólnego spotkania, była nie do przecenienia i na długo zapadnie w pamięci gości biblioteki – relacjonują organizatorzy.

Aby przedłużyć radość z Bożego Narodzenia, w Filii nr 3 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu odbył się coroczny rodzinny koncert kolęd. Grzegorz Procajło, Anita Kiderys i Jakub Michalak zaprosili uczestników do wspólnego kolędowania. Dodatkowo dzięki Kole Emeryta i prezes koła Helenie Handziuk kolędnicy mogli oprócz śpiewania wspólnie uczestniczyć w słodkim poczęstunku.

- reklama -

– Magiczne, kameralne spotkanie kolędowe, które co roku organizuje biblioteka na Ocicach, pozwoliło uczestnikom przedłużyć okres świątecznej zadumy. Radość ze śpiewania kolęd, które wszyscy znają i kochają oraz radość ze wspólnego spotkania, była nie do przecenienia i na długo zapadnie w pamięci gości biblioteki – relacjonują organizatorzy. Od nowego roku Filia nr 3 na Ocicach zaproponuje nowe ciekawe koncerty, na które już dziś zaprasza.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj