Dzienne Archiwum: 29 stycznia 2022
Pociągi z Rybnika i Wodzisławia Śląskiego do Chorwacji coraz bliżej
Pociągi RegioJet z Krakowa do Splitu i Rijeki miały jeździć jeszcze w tym roku, jednak ciągle nie jest to przesądzone.
Polski Urząd Transportu Kolejowego wydał...
Obowiązek testowania i kary finansowe za zakażenie innych pracowników
Do Sejmu wpłynął nowy projekt przepisów. Nawet osoby, które są zaszczepione lub przebyły infekcję, będą musiały raz w tygodniu wykonać test.
Nowy projekt ustawy "o...
Lackowa, Jaworzyna Krynicka i Hala Łabowska z PTTK Racibórz
PTTK Racibórz zaprasza na wyprawę z cyklu "Poznajemy Beskidy" w Beskid Niski i Sądecki.
Polskie Towarzystwo Turystyczno–Krajoznawcze - Oddział w Raciborzu zaprasza na wyprawę z...
Zmarła siostra Antonia ze Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Świętego
Siostra Antonia była nie tylko zakonnicą, ale i człowiekiem wielkiego serca, który cicho i bez fanfar jednak cierpliwie i konsekwentnie pracował na rzecz najbardziej...




![„Śląsk niezatarty” w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Beatą i Pawłem Pomykalskimi [ZDJĘCIA] „Śląsk niezatarty” w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Beatą i Pawłem Pomykalskimi](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/beata-pawel-pomykalscy.jpg)
![Anną Kańtoch o kulisach pisania kryminałów w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA] Anną Kańtoch o kulisach pisania kryminałów w bibliotece na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/anna-kantoch.jpg)
![Rudy stolicą polskiego kryminału. Spotkanie z Agnieszką Peszek i Maciejem Kaźmierczakiem [ZDJĘCIA] Rudy stolicą polskiego kryminału. Spotkanie z Agnieszką Peszek i Maciejem Kaźmierczakiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/biblioteka-rudy-spotkanie-z-pisarzami-6.jpg)
![Sztuka pięknego pisania nie odchodzi do lamusa. Konkurs w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/konkurs-pieknego-pisania-kaligrafia.jpg)




![Przedszkolaki odkrywały tajemnice raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Przedszkolaki odkrywały tajemnice raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/przedszkolaki-biblioteka.jpg)





![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










![Ponad 50 miłośników gór na wyprawie zorganizowanej przez PTTK Racibórz [ZDJĘCIA] Ponad 50 miłośników gór na wyprawie zorganizowanej przez PTTK Racibórz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/pttk-raciborz-rudawiec-kowadlo-1.jpg)
