Majowe spotkanie firm członkowskich RIG Katowice

Fot. RIG Katowice

Przedsiębiorcy mieli okazję do krótkiej prezentacji specyfiki działalności swoich firm i zaproszenia do współpracy, również w trakcie sesji networkingu i luźnych rozmów przy poczęstunku.

Przedstawienie misji i planów działania Izby, inauguracja projektu Silesia Startup HUB, prezentacja nowych inwestycji miejskich w Sosnowcu, a także firm, które ostatnio przystąpiły do Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, znalazły się w programie majowego spotkania firm członkowskich. Wydarzenie odbyło się 23 maja w Pałacu Schoena w Sosnowcu, a wzięło w nim udział 90 przedsiębiorców.

- reklama -

 – Izba chce pełnić rolę konsjerża w świecie biznesu. Chcemy pomagać m.in. w szukaniu miejsc do inwestycji, w sprawach administracyjnych, w znajdywaniu finansowania. Gama brandów budowanych wokół Izby ciągle się rozszerza. Pracujemy nad tym, by spełniać Wasze potrzeby. Zapraszamy, jeśli chcecie się zaangażować w jakieś wydarzenie. Na takich spotkaniach jak dzisiejsze chcemy zarazić was żyłką networkingowca, pomóc w budowaniu relacji – podkreślał Tomasz Zjawiony, prezes RIG.

Podczas spotkania odbyła się inauguracja projektu Silesia Startup HUB. Nowy projekt HUB-owy w Izbie powstał w związku z niedawnym powołaniem Komisji ds. Startupów. W programie wydarzenia nie mogło zabraknąć powitania nowych firm członkowskich RIG.

przycisk-plusy

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj