O mierzeniu się z wyzwaniami podczas 12. Europejskiego Kongresu MŚP

ekmsp katowice
O mierzeniu się z wyzwaniami podczas 12. Europejskiego Kongresu MŚP

Wykorzystanie szansy – to wzmocnienie biznesów i zmierzenie się z wyzwaniem. Dlatego tegoroczny kongres miał dwie główne sceny: „Face the Challenge” i „Boost your Business”.

Tysiące uczestników, setki ekspertów i gości, w tym jeden specjalny – robot Sophia, uczestniczyło w 12. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Liderzy największych polskich firm wskazywali, ze kryzysowi nie można ulegać, ale wykorzystać do wzmocnienia firm. Dwie główne sceny i osiem ścieżek tematycznych, 77 paneli, warsztatów i wystąpień, setki uczestników dyskusji, tysiące słuchaczy na salach, porady ekspertów i międzynarodowe spotkania B2B – tak 12. EKMŚP jawi się tuż po zakończeniu.

- reklama -

Dwa lata pandemii i blisko rok wojny za naszą wschodnią granicą odciskają piętno na wskaźnikach ekonomicznych, powodując wzrost kosztów przedsiębiorców, windując ceny w sklepach, obniżając poważnie nastroje i konsumentów, i producentów. Puste portfele Polaków mogą oznaczać poważne spadki obrotów i straty wielu firm.

przycisk-plusy

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj