390 działek dilerskich marihuany w domu przy ul. Podmiejskiej

narkotyki
Prawie 390 działek dilerskich marihuany nie trafi na raciborskie ulice

Do aresztu trafił 32-latek związany z posiadaniem dużej ilości narkotyków. Grozi mu nawet do 3 lat pobytu w więzieniu.

Raciborscy policjanci przechwycili dużą ilość narkotyków, które mogły trafić na ulice miasta. Przy zatrzymanym 32-latku zabezpieczyli prawie 390 działek dilerskich marihuany. Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat pobytu w więzieniu.

- reklama -

30 marca raciborscy kryminalni w trakcie służby uzyskali informację o młodym mężczyźnie, który ma jeździć pojazdem Dacia i posiadać przy sobie narkotyki. Już po kilku minutach na ul. Podmiejskiej zauważyli i zatrzymali do kontroli podejrzany samochód wraz z kierującym. W pojeździe nie było żadnych zabronionych substancji, jednak policyjna intuicja podpowiadała, aby sprawdzić jeszcze miejsce zamieszkania kierowcy. Na terenie prywatnej posesji przy ul. Podmiejskiej ujawnili oni ponad 390 działek dilerskich marihuany. Do aresztu trafił 32-latek związany z posiadaniem dużej ilości narkotyków. Grozi mu nawet do 3 lat pobytu w więzieniu.

– Przestrzegamy i przypominamy: osobom, które posiadają narkotyki, grozi kara do 3 lat więzienia, natomiast wobec tych, którzy podejmują się ich sprzedaży, może zostać orzeczona kara nawet do 10 lat więzienia – wskazuje policja.

fot. KPP
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj