The Animals w Raciborzu. John Steel zaprasza na koncert [WIDEO]

Animalsi to jeden z najważniejszych rockowych zespołów lat 60. XX w. Mają w swym dorobku wiele znakomitych przebojów na czele z „Domem wschodzącego słońca”.

14 kwietnia o godz. 19:00 w sali widowiskowej RCK RDK przy ul. Chopina wystąpi brytyjska grupa The Animals. Będzie to jedyny w regionie i jeden z pięciu w Polsce koncert legendarnego zespołu. Zaprasza sam John Steel – jeden z założycieli i perkusista zespołu. John w zaproszeniu wspomina pierwszy koncert w Polsce, w listopadzie 1965 r. w sali kongresowej w Warszawie. Obok niego wystąpi grający na instrumentach klawiszowych Barney Boogie Williams, a towarzyszyć im będą Danny Handley (gitara, wokal) i Roberto Ruiz (bas).

- reklama -

Bilety w cenie: 120 zł i 100 zł do nabycia w kasach RCK oraz na biletyna.pl: https://biletyna.pl/event/view/id/312828. Honorowane karty Senior+ i Rodzina+.

Animalsi to jeden z najważniejszych rockowych zespołów lat 60. XX w. Mają w swym dorobku wiele znakomitych przebojów na czele z „Domem wschodzącego słońca”, czyli „House of the Rising Sun”. Na koncercie nie zabraknie takich utworów jak „We Gotta Get Out Of This Place”, „Boom Boom”, „Don’t Let Me Be Misunderstood”, „Baby, Let Me Take You Home”, „I Put A Spell On You”.

Obecnie zespół tworzą dwaj członkowie oryginalnego składu The Animals: John Steel (od 1963 r.) i Barney Boogie Williams.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj