Racibórz: Trzech mężczyzn zatrzymanych za narkotyki

policja narkotyki
Raciborska drogówka wyeliminowała kolejne narkotyki

W samochodzie policjanci znaleźli prawie 50 gramów substancji zabronionych, w tym ponad 20 działek dilerskich marihuany.

Policjanci z raciborskiej drogówki zatrzymali trzech mężczyzn związanych z posiadaniem narkotyków. Zdarzenie miało początek po północy z 13 na 14 kwietnia podczas kontroli drogowej Škody przy ul. Różyckiego w Raciborzu. Wówczas policjanci ustalili, że 24-letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania. Ponadto w pojeździe znajdowało się dwóch pasażerów, którzy w czasie policyjnej kontroli zachowywali się niespokojnie, co wskazywało, że mogą mieć coś na sumieniu. Mundurowi przystąpili do działania, którego efektem było ujawnienie wewnątrz pojazdu prawie 50 gramów substancji zabronionych, w tym ponad 20 działek dilerskich marihuany.

- reklama -

W związku z ujawnieniem narkotyków zarówno kierowca, jak i dwóch 19-letnich pasażerów zostało zatrzymanych i trafiło do policyjnego aresztu. W toku dalszych czynności w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 24-latka policjanci ujawnili kolejne 5 gramów substancji zabronionych. Mężczyznom za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pobytu w więzieniu.

fot. KPP
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj