Wycieczka do Pragi i Safari ZOO z PTTK Racibórz

czechy praga
Fot. unsplash.com

Podczas wycieczki z przewodnikiem będzie można zobaczyć m.in. katedrę św. Wita, Most Karola, zamkowy kompleks na Hradczanach, rynek Starego Miasta czy Plac Wacława.

Polskie Towarzystwo Turystyczno–Krajoznawcze – Oddział w Raciborzu zaprasza na wycieczkę do Pragi i Safari ZOO.

- reklama -

Praga to stolica i największe miasto Czech położone w zachodniej części kraju, w środkowej części krainy Czechy, nad Wełtawą. W 1992 r. zabytkowe centrum Pragi zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto jest uważane za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy, z tego względu corocznie odwiedzają ją liczne rzesze turystów. W mieście znajduje się ponad 20 muzeów i prawie 100 galerii. Podczas wycieczki z przewodnikiem będzie można zobaczyć m.in. katedrę św. Wita, Most Karola, zamkowy kompleks na Hradczanach, rynek Starego Miasta czy Plac Wacława.

Safari Park Dvůr Králové – ogród zoologiczny znajdujący się w Dvůr Králové nad Labem. Ma największą kolekcję zwierząt afrykańskich w Europie. Na terenie zoo można zobaczyć galerię obrazów Zdenka Buriana. Największymi atrakcjami zoo jest przejażdżka Safari busem oraz nocne safari.

Koszt wycieczki: członkowie PTTK z opłaconą składką za 2023 r i młodzież do 18. roku życia: 390 zł, osoby niezrzeszone: 410 zł. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania: Szczegóły wycieczki do Pragi i Safari ZOO

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj