Trener UKS-u Arka Markowice czytał swoim piłkarzom [ZDJĘCIA]

czytam w klubie
Fot. MiPBP w Raciborzu

Prowadzona przez raciborską bibliotekę akcja „Czytam w klubie” ma na celu zachęcenie sportowców do czytania i częstych odwiedzin w bibliotece.

Filia nr 10 w Markowicach raciborskiej biblioteki zorganizowała akcję czytelniczą z udziałem piłkarzy z UKS Arka Markowice oraz ich trenera Marcina Bednarza. Trener odczytał fragment książki pod tytułem „Tajemnica sokolego oka” z serii „Najfutbolniejsi”. Młodzi sportowcy zachwycali się m.in. bramką strzeloną Realowi Madryt. Następnie piłkarze mieli okazję posłuchać i dołączyć do czytelniczej akcji prowadzonej przez bibliotekę „Czytam w klubie”, która ma na celu zachęcenie sportowców do czytania i częstych odwiedzin w bibliotece. Przy każdym wypożyczeniu młodzi sportowcy dostają pieczątkę, a już 20 października poznamy zwycięzców.

- reklama -

Konkurs „Czytam w klubie” wpisuje się w projekt „Łączy nas Biblioteka” w programie BLISKO, w którym partnerem Biblioteki jest m.in. Unia Racibórz. Do akcji można dołączyć w każdej chwili i w każdej filii biblioteki – biblioteka zachęca do wspólnej zabawy. Więcej szczegółów: Czytam w klubie. Akcja dla sportowców w raciborskiej bibliotece

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj