Mikołajkowa zrzutka na rehabilitację dla Pawła z Raciborza

Paweł Frątczak, który przeszedł bardzo ciężki udar mózgu, wytrwale ćwiczy pod okiem rehabilitantów i rodziców. Niestety koszty rehabilitacji są ogromne.

Prawie 7 lat temu raciborzanin Paweł Frątczak przeszedł bardzo ciężki udar mózgu. Spowodował on kilkumiesięczną śpiączkę. Po wybudzeniu Paweł na nowo musi odzyskiwać sprawność w każdym zakresie – siedzenia, chodzenia, rąk, mowy.

- reklama -

– Całkowicie zdrowy młody człowiek, który układał sobie życie przed wypadkiem, teraz każdego dnia mierzy się ze swoimi ograniczeniami, ale robi to z niesamowitym poczuciem humoru. Wytrwale ćwiczy albo pod okiem rehabilitantów, albo (gdy nie ma rehabilitacji) pod okiem rodziców. Niestety koszty rehabilitacji są ogromne i rodzice – choć stają na głowie – nie dają rady, by zapewnić mu taką rehabilitację, jaka naprawdę jest Pawłowi potrzebna. Potrzebne są też pieniądze na sprzęt do rehabilitacji Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć jego rehabilitację – serdecznie dziękujemy – pisze Joanna Frątczak.

Zbiórka pieniędzy trwa na stronie https://zrzutka.pl/64rwvt. O losach i walce Pawła Frątczaka można przeczytać https://www.kawalek-nieba.pl/pawel-fratczak/ oraz na Facebooku „Powrót Pawła do życia”.

 

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj