Ostatni moment, by zostać wolontariuszem WOŚP w Raciborzu

WOŚP w Raciborzu

Kwestowanie odbywa się w dniu wielkiego finału, czyli 28 stycznia. Istnieje również możliwość założenia eSkarbonki.

Tylko do piątku 5 stycznia do godz. 12:00 sztab WOŚP Racibórz czeka na zgłoszenia odnośnie zostania wolontariuszem podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl, założyć konto i przesłać zgłoszenie. Zostało jeszcze 18 wolnych miejsc przyznanych Raciborzowi przez sztab główny w Warszawie. Osoby do 16 r.ż. kwestują z opiekunem i to opiekun wysyła zgłoszenie. Bardzo ważne w zgłoszeniu jest dobre zdjęcie: wykadrowane, bez nakrycia głowy, okularów słonecznych, z widoczną twarzą. Odpowiednie zdjęcie skróci procedurę rejestracji, ponadto właśnie ono zostanie wydrukowane na identyfikatorze.

- reklama -

Kwestowanie odbywa się w dniu wielkiego finału, czyli 28 stycznia. Istnieje również możliwość założenia eSkarbonki, które można zasilać internetowo do dnia po finale, czyli 29 stycznia. Można te formy łączyć albo zdecydować się tylko na jedną z nich.

Tradycyjnie sztab WOŚP Racibórz zorganizuje dla wolontariuszy spotkanie organizacyjne w tygodniu przed finałem, podczas którego zostaną przekazane najważniejsze informacje, a także rozdzielony teren kwestowania. Takie spotkanie odbędzie się we wtorek 23 stycznia o godz. 17:30 w Raciborskim Centrum Kultury, ul. Chopina 21 (sala widowiskowa).

Czytaj także: 32. Finał WOŚP w Raciborzu. Jak można się włączyć?

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj