Nagroda Starosty Raciborskiego „Mieszko AD 2023”. Nadal można zgłaszać kandydatury

mieszko 2024
Fot. arch. red.

Termin przyjmowania wniosków z kandydaturami do Nagrody Starosty Raciborskiego „Mieszko AD 2023” w dziedzinie kultury został przedłużony do 15 lutego.

Podczas dotychczasowych 11. edycji Gali Mieszko statuetką księcia raciborskiego zostało wyróżnionych wielu mieszkańców powiatu, którzy swoją pracą przyczyniają się do podniesienia poziomu kulturalnego ziemi raciborskiej, działają społecznie oraz promują powiat raciborski w kraju i zagranicą. – Po raz kolejny prosimy państwa o propozycje osób i instytucji, które zasługują na tą prestiżową nagrodę. Bez waszej pomocy, nieocenionej znajomości lokalnych środowisk kultury, działalności społecznej oraz promocji trudno jest obiektywnie wybrać kandydatów najbardziej zasłużonych w swoich dziedzinach – zachęca starostwo powiatowe.

- reklama -

Termin przyjmowania wniosków z kandydaturami do Nagrody Starosty Raciborskiego „Mieszko AD 2023” w dziedzinie kultury został przedłużony do 15 lutego. Kandydatury można składać w następujących kategoriach: twórczość artystyczna, upowszechnianie kultury, ochrona kultury.

Z wnioskiem o jej przyznanie mogą wystąpić: organy administracji rządowej lub samorządowej oraz ich jednostki, np. szkoły, domy kultury, stowarzyszenia i fundacje, kościoły i związki wyznaniowe, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, uczelnie i szkoły wyższe oraz pełnoletni mieszkańcy powiatu raciborskiego w liczbie co najmniej 15. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy pl. Okrzei 4 lub przesłać na adres pocztowy Starostwa Powiatowego w Raciborzu: pl. Okrzei 4, 47-400 Racibórz (decyduje data stempla pocztowego) do 15 lutego.

Laureat Nagrody Starosty Raciborskiego „Mieszko AD 2023” otrzyma statuetkę Mieszka – księcia raciborskiego wykonaną z brązu, dyplom i nagrodę finansową.

Szczegóły na stronie: https://bip.powiatraciborski.pl/zalatwianie_spraw_w_urzedzie/Nagroda_Starosty_Mieszko_AD.html.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj