Mali Odkrywcy Sztuki rozpoczęli wakacje piknikiem [ZDJĘCIA]

Mali Odkrywcy Sztuki rozpoczęli wakacje piknikiem
Mali Odkrywcy Sztuki rozpoczęli wakacje piknikiem

Na pikniku nie zabrakło malowania buziek, tatuaży i warkoczyków, były także lody i popcorn, a gośćmi specjalnymi byli strażacy.

Mali Odkrywcy Sztuki z Raciborskiego Centrum Kultury zakończyły rok pełen przygód, świętując to wyjątkowym piknikiem w ogrodzie Domu Kultury Strzecha. Wydarzenie to było możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców, czyli Dużych Odkrywców, którzy zadbali o atrakcje dla najmłodszych.

- reklama -

Na pikniku nie zabrakło malowania buziek, tatuaży i warkoczyków, co wzbudzało ogromne zainteresowanie najmłodszych. Dodatkowo na miejscu stanęło stoisko z popcornem, a największą niespodzianką były lody, które zafundował pan Szypuła. Atrakcją dnia była również wizyta strażaka Edwarda wraz z drużyną i wozem strażackim. Dzieci miały okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda praca strażaka i same mogły lać wodę ze strażackiego węża.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła muzyka i piosenki, które dzieci poznawały przez cały rok. W ten sposób Mali Odkrywcy Sztuki przywitali wakacje, żegnając się okrzykiem „Ahoj, przygodo!” i z niecierpliwością czekając na kolejne spotkania we wrześniu.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj