
Wiktoria Szyra i Marta Komor wzięły udział w turniejach w Kuźni Raciborskiej i Lublińcu.
Reprezentantki Stowarzyszenia Sportu i Tańca Mażoretki Rewers z Raciborza mogą uznać marzec za wyjątkowo udany miesiąc. Zaprezentowały się wówczas podczas dwóch wydarzeń, zdobywając cenne doświadczenie i osiągając wysokie wyniki.
Pierwszym z nich był Turniej Sportu Mażoretkowego – Festiwal Taneczny Małej Sceny, który odbył się 8 marca w Kuźni Raciborskiej. Podczas tego debiutanckiego występu dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności, a występy zakończyły się czwartymi miejscami w kategorii duo flaga seniorki dla Marty Komor i Wiktorii Szyry oraz w kat. solo flaga seniorki i solo 2x baton seniorki dla Wiktorii Szyry, z kolei w kat. solo 2x baton juniorki Marta Komor wywalczyła piątą lokatę.
Kolejnym istotnym wydarzeniem były Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Południowo-Zachodniego, które odbyły się 23 marca w Lublińcu. W zawodach wzięła udział trenerka i tancerka zespołu Wiktoria Szyra, która zajęła trzecie miejsce w kat. solo flaga seniorki starsze i solo buława seniorki, a także czwarte w kategorii solo 2x baton seniorki.
fot. Rewers
oprac. /kp/




![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)

![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)





![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)







