
Osoby powyżej 60. roku życia będą mogły za darmo odwiedzić raciborskie muzeum w dniach 23-24 września.
W dniach 23-24 września odbędzie się kolejna edycja akcji „60+Kultura” zainicjowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Osoby powyżej 60. roku życia będą miały wtedy zapewniony bezpłatny wstęp do Muzeum w Raciborzu.
– Seniorów zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym naszego miasta i skorzystania z bogatej oferty wystawienniczej raciborskiego muzeum – zaprasza muzeum.

oprac. /kp/





![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)




![Raciborscy Łamatorzy na ogólnopolskich galach sportów walki [ZDJĘCIA] Raciborscy Łamatorzy na ogólnopolskich galach sportów walki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz-patryk-fojcik.jpeg)
![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





