
W środę, 28 października w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbędzie się spotkanie dla przyszłych beneficjentów programu PROSUMENT.
Spotkanie organizują Urząd Miasta Racibórz oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Prosument” – dofinansowanie mikroinstalacji OZE, z inicjatywy UM Racibórz. Projekt skierowany jest do mieszkańców miasta, którzy rozważają montaż instalacji paneli fotowoltaicznych w swoich domach.
Spotkanie, połączone z wystawą urządzeń, ma na celu przybliżenie zasad Programu oraz wszelkich korzyści związanych z technologiami odnawialnych źródeł energii.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z:
Bartłomiejem Asztemborskim,
e-mail:[email protected] 693202127
Jolantą Bujalską
e-mail: [email protected] tel.32 75 50 772
Zapoznanie się z zasadami udziału w programie Prosument możliwe jest pod adresem www.raciborz.pl w zakładce ekologia.
Uczestnictwo w spotkaniu jest nieodpłatne.
Starostwo Powiatowe
publ. /ps/




![Śpiewamy światu. Świąteczny singiel Stasia Karonia z raciborskim akcentem [WIDEO] Śpiewamy światu. Świąteczny singiel Stasia Karonia z raciborskim akcentem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/stas-karon-ars.jpg)

![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Akcja „Podaj Prezent” na rynku w Raciborzu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/akcja-podaj-prezent.jpg)


![Raciborski PTTK na wycieczce w Wiedniu [ZDJĘCIA] Raciborski PTTK na wycieczce w Wiedniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/pttk-raciborz-wieden-1.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)

![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)





