10 października w raciborskim szpitalu ma zapaść ostateczna decyzja co do strajku. O godz. 13.00 załoga szpitala ma się spotkać z dyrekcją placówki. Wtedy to zapadnie ostateczna decyzja co do przeprowadzenia dwugodzinnego strajku ostrzegawczego, który miałby się odbyć w poniedziałek 15 października.
We wtorek 9 października szefowie lecznicy spotkali się z przedstawicielami związków zawodowych, ale jak się dowiedzieliśmy porozumienia nie zawarto.
/SaM/
Czytaj także 65 proc. załogi raciborskiego szpitala wzięło udział w referendum.
Będzie strajk w szpitalu?
- reklama -




![Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Jonasz-Milewski-Gabriele-von-Thun-und-Hohenstein.jpg)
![Czytelniczki raciborskiej biblioteki stworzyły własne perfumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/warsztaty-tworzenia-perfum.jpg)






![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)






