Roztańczony luty z biblioteką na Ostrogu
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu. Filia nr 2 – Ostróg Bielska 12, RacibórzBiblioteka na Ostrogu co miesiąc dba o zdrowie i dobry nastrój swoich czytelników. W lutym odbędą się tam warsztaty choreoterapii, spotkanie z trychologiem i multisensoryczna zabawa dla najmłodszych.
Spotkania klubowe w raciborskiej bibliotece 8-29 lutego
Noc z planszówkami, szachy dla dzieci, LEGO, sklejanie modeli i dyskusje o książkach przy kawie. Oto propozycje spotkań klubowych Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu na najbliższe tygodnie.
Multisensorki i spotkanie z trychologiem w bibliotece na Ostrogu 27 lutego
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu. Filia nr 2 – Ostróg Bielska 12, Racibórz27 lutego godz. 9:00 w bibliotece na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12 odbędzie się spotkanie w Klubie Malucha. Na dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat oraz ich opiekunów będą czekać wesołe wierszyki, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dziecka, miło spędzony czas z książką i pierwszy kontakt z biblioteką. Gościem specjalnym klubu będzie przedstawiciel Studio Dziupla z Raciborza, który zaproponuje zajęcia ogólnorozwojowe. W programie m.in. zajęcia logopedyczne, ćwiczenia ruchowe, zabawy budujące relację i świadomość swojego ciała oraz masażyki. Zajęcia mają na celu pobudzenie wszystkich zmysłów dziecka.
– reklama –




![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Lukasz-Schubert.jpg)
![Ada Tril prezentuje teledysk do singla „Atacama” [WIDEO] Ada Tril](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/03/ada-tril.jpg)



![Jak przygotować miasto na zmiany klimatu? Racibórz konsultuje plan działań [ZDJĘCIA] mpa raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/mpa-raciborz-1-1.jpg)


![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)









