24 września – Europejski Dzień Języków

Nasza szkoła włącza się po raz kolejny do europejskiej akcji…
Nasza szkoła włącza się po raz kolejny do europejskiej akcji, mającej na celu promocję nauki języków obcych. Z uwagi na to, iż rok 2004 został ogłoszony rokiem SPORTU oraz że w sierpniu odbywały się Igrzyska Olimpijskie w Atenach, postanowiliśmy przeprowadzić imprezę w formie olimpiady. Uczniowie klas starszych będą konkurować ze sobą w wielu ciekawych dyscyplinach na trzech arenach. Najlepsi otrzymają medale

- reklama -

10 KOMENTARZE

 1. Racibórz sprzedam!
  Pilnie! Wszystkie place!
  Choć trochę się wzbogacę!

  Racibórz sprzedam!
  Co innym do tego!
  Sprzedam szybko!
  Szukam kupca zagranicznego!

  Najlepiej z jakiejś handlowej sieci!
  (ładny tam pieniądz pod stołem lec

 2. Panie Prezydencie – na Kamienioku, „sprawa się rypła”. Pamiętam tytuły z miejscowych gazet o planowanym ośrodku rekreacyjnym na Kamienioku. Były to czasy PRL-u. Miejscowe Zakłady, w tym EMA – Brzezie, produkowyły różne asortymenty, w tym i dla wojska. Był

 3. A pan Prezydent nie byl w tym czasie sekretarzem partyjnym ???? A byl nim to pamietam jak dzis !!! a teraz prezentuje sie jak demokrata wilk w owczej skorce . Costa wybrali to mata !!!!!

 4. Czy osoby wcześniej prezentujące swoje opinie nie należą czasem do grona Kupca Śląskiego? Bo jeśli tak to sprawa jest jasna dlaczego atakują Prezydenta. Prezydent jako człowiek nie przypadł mi do gustu, lecz walczy o słuszną sprawę. Ja jako zwykły konsume

 5. Raciborzanie, współczuję Wam… Ostatnio wyczytałem, że większość miast naszego województwa przyciągnęła unijne inwestycje w 2003 r. Rybnik na II miejscu (90 zł na głowę), na III miejsce Jastrzębie, a Racibórz… w szeregu kilku miast które miały obok wpi

 6. To koniec naszego miasta, niestety nasze miasto umiera, ja osobiscie juz nie robie w nim zakupów, nie spędzam również wolnego czasu i nie mam zamiaru traktuje je jako sypialnie, co byscie powiedzieli na zamknięcie mini mala – ja mam się zamiar wyprowadzić

 7. Sylwus fajnie wyszłaś na fotce, Marek i Paula też nie najgorzej. Pozdrowionka! A laski z Węgier byly spoko, chłopaków nie zdążyłam pozdna:P Heh… Buźki! :*:*:*

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here