Szkolny Klub Europejski w II LO

0

Szkolny Klub Europejski działający przy II Liceum Ogólnokształcącym
im. A. Mickiewicza w Raciborzu serdecznie zaprasza do udziału w Evening of European Cultures (Wieczór Kultur Europejskich). Wieczór Kultur Europejskich odbędzie się 8.04.05 o godz. 17.00 w sali gimnastycznej II LO. Wieczór ten jest jednym z działań w ramach odbywającego się w dniach 2-10.04.2005 projektu międzynarodowego z udziałem członków naszego klub oraz młodzieży z Niemiec i Walii. Wykonawcami będą uczniowie naszej szkoły, oraz uczestnicy projektu, którzy przedstawią ciekawe inscenizacje, piosenki, tańce itp., zaczerpnięte z tradycji narodów europejskich. Prezentacje w wielu językach np. angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, polskim i innych. Szczególne zaproszenie kierujemy do nauczycieli i uczniów szkół powiatu raciborskiego. Mile widziane są wszystkie zainteresowane osoby w grupach lub indywidualnie.
Wstęp wolny.


Organizatorzy:

Dyrekcja II LO w Raciborzu

Szkolny Klub Europejski w II LO w Raciborzu

Nauczyciele języków obcych w II LO w Raciborzu

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here