Wielkie sprzątanie czeka komitety wyborcze

9

Wyniki wyborów już podane. Komitety wyborcze podsumowują organizowane przez siebie kampanie – jedni cieszą się z sukcesów, inni analizują porażki i wyciągają wnioski na przyszłość.

Jednak na tym praca sztabów wyborczych się nie kończy. Kolejnym zadaniem, które stanie przed komitetami jest wielkie powyborcze sprzątanie.


Poszczególne sztaby muszą posprzątać pozostałości po widowisku wyborczym – z ulic muszą zniknąć plakaty i billboardy. Na usunięcie wyborczych akcentów komitety mają 30 dni od daty wyborów. Nad jak najszybyszym usunięciem wyborczych pozostałości będą czuwały miejskie władze, straż miejska oraz policja.


Jeśli komitety nie uwiną się ze sprzątaniem w ciągu miesiąca, to wówczas porządkiem zajmie się miasto. Niezdyscyplinowany komitety zostanie natomiast obciążony kosztami tego miejskiego sprzątania.


Marzena Farana – Radio Vanessa

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

9 KOMENTARZE

 1. Panie D.W.zmień Pan lepiej siebie i zweryfikuj poglądy,bo przez ziejących nienawiścią warchołów w tym kraju mamy tylko kłopoty. Jest takie powiedzenie;tak postrzegasz świat ile wiesz o świecie.Po tym artykule oceniam, że wiesz bardzo mało o Polsce i Polakach.Myślę,że te następne 4 lata nauczą Pana pokory ale o tym porozmawiamy jak będzie Pan przygotowany.Nie sądzem by stało się to wcześniej.

 2. Tomasz

  Niestety… artykuł co najwyżej mierny. Szczególnie rażą nieprawdziwe informacje o liczbie mandatów.

 3. d.w.

  art. powstał w poniedziałek, a więc mogły zostać podane tylko prognozowane wyniki – popełniłem więc błąd jak Wszystkie ośrodki medialne w Polsce

 4. d.w.

  „nie sądzem”? miejmy nadzieję, że następne 4 lata nie nauczą mnie pokory – tym samym „nie dadzą po tyłku” sz.panu – jedziemy na tym samym wózku. a warchołowie? niestety obrana przez PiS i PO taktyka jest stosowana z powodzeniem w Polsce od XV wieku (!!!). Amerykanie mogą (nowożytna kolebka demokracji!), my więc też. może następne pokolenie polityków zrezygnuje z pieniactwa. oby

 5. Miś

  Cóż za wnikliwa analiza! Dostało się oczywiście Lepperowi – bardzo odkrywcze. Wielkie zdziwienie u autora wzbudza wynik SLD – wnoszę, że d.w. jest dopiero w klasie maturalnej. Znów pojawia się obsesja Białorusi – strachy na lachy. Ale bawi mnie przede wszystkim nadzieja że potanieje benzyna i mieszkania a biurokracji będzie mniej. Za studia i usługi med. już się płaci! No ale wybaczam z powodu b. młodego wieku (jak sądzę). I tak lepszy komentaarz niż ten o „Oleju wyborczym”

 6. Miś

  Przepraszam. Miało być: „Oleju systemowym”

 7. Tomasz

  Tu nie chodzi tylko o analizę na podstawie wstępnych wyników (bo np. zdanie „Reasumując: różnobarwna opozycja, która zgromadzi 155 […]” nie pozostawia marginesu błędu, że może być inaczej – brak słowa prawdopodobnie), ale i inne błędy. Np. ostatni akapit – skąd autor czerpie te informacje, że coś będzie takie czy takie? Szklana kula czy jak? Nie słyszę od ubiegłego piątku żeby ktoś mówił, że VAT będzie 15%.

 8. Konrad

  Bardziej oczekiwałem statystyki głosów w mieście i w powiecie.Portal raciborski winien poświęcać uwagę sprawom lokalnym a nie ogólnokrajowym

 9. 666

  Kto szuka ten znajdzie

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here