VI Powiatowy Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych

16

Do 7 listopada przyjmowane są zgłoszenia do udziału w przeglądach teatralnym, tanecznym i muzycznym w ramach VI Powiatowego Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych.

Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych jest przeglądem całorocznej pracy zespołów artystycznych działających w placówkach oświatowych i instytucjach kultury na terenie powiatu raciborskiego. Zasadniczym celem festiwalu jest dokonanie przeglądu i oceny dorobku uczniowskich zespołów artystycznych. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły artystyczne (teatralne, taneczne, muzyczne), a także soliści w przeglądzie muzycznym ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu raciborskiego.


Festiwal przebiega w trzech kategoriach: teatralnej, tanecznej i muzycznej. W tym roku Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych odbędzie się od 14 do 18 listopada – 14 i 15 listopada w Domu Kultury „Strzecha” – przegląd taneczny, 16 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury – przegląd teatralny a 17 również w MDK – przegląd muzyczny. Początek przeglądów o godzinie 10.00.


Laureaci przeglądów wystąpią podczas koncertu galowego, które odbędzie się 18 listopada o godzinie 11.00 w „Strzesze”.

Szczegóły w dziale EDUKACJA.


Karty zgłoszenia należy nadsyłać na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Stalmacha 12, 47 – 400 Racibórz. Dodatkowych informacji udziela MDK – tel. 32/ 415 23 28. Regulamin i karty zgłoszeń dostępne są na internetowej stronie – www.mdk-raciborz.pl


/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

16 KOMENTARZE

 1. ania

  Kupiłam gazetę Gala.Był w niej półtoragodzinny film z uroczystości pogrzebowej PAPIEŻA.Znowu wszystko odżyło!!!!!!!! POLECAM!!!!! A na mszy będę.Znowu będą łzy!!!!!

 2. Ojciec Święty był prawdziwym przyczółkiem pokoju i miejscem przebywania Ducha Św. Wszyscy znamy symbolikę gołębia(pokój i Duch Św.)I teraz jak sobie przypomnę te wszystkie”wypuszczania gołębi”z papieskiego apartemntu i kiedy te gołębie nie chciały odlatywać i za każdym razem coś się z nimi działo(a to siadały na okiennicy, parapecie, pulpicie, na głowie Ojca Św. lub wlatywały z powrotem do pokoju)to jest to dla mnie symbol i znak, że Duch Św. go nie opuszczał i dalej był człowiekiem pokoju.

 3. mf

  Anty-Frączku, ty też możesz być (i powinieneś) „człowiekiem pokoju”. Tego Ci życzę! Na razie twój nick i treści jakie czasem piszesz świadczą o tym, że przed Tobą jeszcze długa droga. I dziwi mnie, że człowiek o tak dużej świadomości religijnej nie zapomina krzywd. Pozdrawiam serdecznie – wszystkich! mf

 4. mf cd.

  Przepraszam. Zapomniałem napiać, że oczywiście, życzę Ci z całego serca, abyś i TY był człowiekiem pokoju – NIE BÓJMY SIĘ ŚWIĘTOŚCI! Do tego jednak potrzeba pokory i miłości!!! I tego właśnie życzę Tobie, jak i innym użytkownikom tego „forum” – sobie również. Pozdrawiam – mf.

 5. A dziękuję bardzo drogi(a)mf!. Mam pełną świadomość swej ułomności i wiem, że to droga bardzo ciężka i wyboista by być codziennie lepszym (wychodzi mi to z różnym skutkiem).Z okazji Dnia Papieskiego może zrobimy na dłuższą metę takie postanowienie, że bedziemy pisali pozytywne i przyjazne komentarze o nas samych i o sprawach związanych z problemami Raciborza i o jego mieszkańcach(tych mniej i bardziej znanych).Oczywiście pierwszy zaczynam(ot taki mały prezencik dla Jana Pawła II).Pozdrawiam!

 6. mf

  no i pięknie… 😀 bardzo się cieszę, a z okazji Dnia Papieskiego zapraszam Ciebie i innych użytkowników na XIV Raciborski Przegląd Piosenki Religijnej „Spotkałem Pana” Być może się spotkamy? W niedzielę będę tam na pewno!

 7. mf cd.

  A może by tak jeszcze pójść dalej i zacząć od oficjalnej zmiany NICKa na inny – mniej wrogi ludziom 🙂 zastanów się nad tym. Choć wiem że „a-F”, to nick który dobrze przyjął się na forum, wierzę w Twoje dobre pomysły! Pozdrawiam – mf

 8. A-F

  Ale jeśli pojawi się w mieście coś co bedzie jawnie niepoprawne i szkodziło jego obywatelom ( niedbalstwo, nieróbstwo, kumoterstwo itp) moja uwaga pojawi się ( bo pewnych rzeczy przemilczeć nie można). Chętnie bym poszedł na przegląd piosenki religijnej ale już wcześniej zaplanowałem sobie jak bedę chciał uczcić ten wyjątkowy dzień. Pozdrawiam:)

 9. ASIA

  KONIECZNIE POSŁUCHAJCIE SUPER PIOSENKI O PAPIEŻU!!!!! WYKONUJE JĄ MAGDA ANIOŁ!! SŁYSZAŁAM JĄ 4 RAZY I JESTEM POD WRAŻENIEM!!!!!!SŁOWA SĄ NA INTERNECIE>MELODIA ZNANA!!! ZAŚPIEWAJCIE JĄ KONIECZNIE.DAJCIE SWOJĄ OPINIĘ!!!!

 10. mf

  Drogi „A-Fie” chrześcijanin, ma wręcz OBOWIĄZEK, zwracać uwagę, na to co złe i to zło powinien piętnować, ale nie ludzi!!!! JP2 był apostołem miłości – miłości do Boga i do ludzi! To starał sie powiedzieć ludziom przez wszystkie lata pontyfikatu! Zatem mów o tym, co złe. Prosto i dosadnie, ale nie wymierzaj nienawiści w ludzi, bo są tylko ludźmi.

 11. Asia

  Czytalam teraz wypowiedzi wielu internautów niedowiarków,co myślą na temat TEGO ŚwiĘta,I ZAPŁAKALAM!!!!!!!! Jacy oni są okropni!!! Boli mnie to bardzo!! Innowiercy kpią w żywe oczy!!!!

 12. Aga

  dlaczego tylko narzekamy i widzimy złe rzeczy? Przecież zło nosi pierwiastek samozagłady, a świat istnieje tylko w oparciu o dobro, ktorego w Raciborzu nie brak. Dlaczego tego nie widzimy? Może ono nie jest atrakcyjne? a szkoda!

 13. Szczerze wzruszyłem się czytając jak ze sobą rozmawiają mf z anty-Frączkiem. Jak teolog z teologiem – może to jakaś wskazówka dla ciekawskich. Czyżby „f” u mf oznaczało Frączek? Jakie to romantyczne 😉

 14. A-F

  Jest to na etapie sprawdzania:)

 15. mf

  I do czego doszliście w waszych poszukiwaniach? Może oszczędzic wam trudu i napisać co oznacza „tajemnicze” „mf” ??

 16. mf cd.

  Zastanawiam się „jedenzwielu” o czym myślisz pisząc słowo „szczerze”…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here