Nasi na „Tour Salon 2005”

0

Powiat Raciborski i czeska Opava promować będą walory turystyczne Ziemi Raciborsko – Opawskiej podczas XVI Międzynarodowego Salonu Turystycznego „Tour Salon 2005” w Poznaniu.

Pod szyldem Dolnośląskiej i Śląskiej Organizacji Turystycznej, pod wspólnym hasłem "Spotkajmy się na Śląsku", na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich od 19 do 22 października wystawiać się będą regiony z województw dolnośląskiego i śląskiego.


Targi odbywają się pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej, portalu turystycznego Wakacje.pl i Polskiego Zrzeszenia Hoteli. W tych największych w Polsce targach turystycznych oraz odbywającej się równolegle Wystawie Produktów i Usług dla Hotelarstwa i Gastronomii "Gastro – Invest – Hotel" weźmie udział ponad 700 wystawców z kilkudziesięciu krajów reprezentujących wszystkie kontynenty. Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele ciekawych propozycji, a wśród nich kilka zupełnie nowych, które z pewnością przypadną do gustu zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym.


W targach uczestniczyć będą także samorządy Powiatu Raciborskiego i Miasta Opava, w ramach realizowanych przez Powiat Raciborski, które będą prezentować walory turystyczne obu regionów i tym samym zachęcać odwiedzających do odwiedzenia "zielonych płuc Śląska".


Targo potrwają od 19 do 22 października br. (środa – sobota) w godzinach od 10.00 do 18.00 (w sobotę do 15.00). W środę i czwartek wstęp na targi odbywa się po uprzedniej rejestracji – cena biletu 15 zł. W piątek targowe ekspozycje zwiedzać może publiczność, w tym także uczniowie i studenci szkół o profilu turystycznym i gastronomicznym – ceny biletów 10 zł. W sobotę wstęp na targi kosztować będzie 5 zł.


/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here