Słodki skok

0

27 – latek z Raciborza został zatrzymany w związku z napadem na kierowcę tira w Sośnicowicach. Razem z raciborzaninem zostało zatrzymanych trzech pozostałych. Do napadu doszło w ubiegły piątek w Sośnicowicach przy ul. Kozielskiej. Kierowca ciężarówki, 57 – letni mieszkaniec woj. opolskiego zatrzymał się na poboczu i został zaatakowany przez trzech mężczyzn. Napastnicy obezwładnili go ręcznym miotaczem gazu, przykuli kajdankami do drabinki umieszczonej na ścianie pobliskiego sklepu i odjechali ciężarówką wraz z ładunkiem. Tir wiózł 24 tony cukru o łącznej wartości 76 tysięcy zł.

W Bytomiu policjanci zatrzymali jadący od strony Tarnowskich Gór samochód oraz jednego ze sprawców – 27 – letniego mieszkańca Raciborza. Szybko ustalono, że drugi przebywa na terenie Kietrza, a trzeci w jednym z mieszkań w Raciborzu.

Mężczyzna nie chciał wpuścić do środka policjantów. W końcu uciekł przez okno. Skacząc z dachu na dach, próbował zgubić ścigających go funkcjonariuszy. W końcu, aby nie wpaść w ręce stróżów prawa, zdecydował się na skok z dużej wysokości. W efekcie 33 – letni przestępca doznał licznych urazów i po zatrzymaniu został przewieziony do jednego z gliwickich szpitali.

/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here