Opawa i Racibórz na targach turystycznych

Racibórz otrzymał 15 tys zł dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego INTERREG IIIA Czechy – Polska na realizację „Promocji miast Opawy i Raciborza na targach turystycznych w Opolu i Jabloncu nad Nysą”.
Pieniądze te pozwolą na promocję ziemi raciborsko – opawskiej podczas zaplanowanych na marzec Międzynarodowych Targów Euroregion Tour 2006 w Jabloncu oraz na maj Międzynarodowych Targów turystyki, sportu i wypoczynku w Opolu.

Środki maja byc przeznaczone na stworzenie stoiska wystawienniczego (wspólne dla Urzędu Miasta Racibórz, Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Miejskiego Centrum Informacji w Opawie oraz Sekretariatu czeskiej części Euroregionu Silesia) baneru oraz umieszczenie dodatkowej informacji o miastach partnerskich w Katalogu Targowym zarówno w Jabloncu jak i Opolu.

Podmioty, których działalność związana jest z turystyką, chcące wypromować swoją branżę mogą przekazać do raciborskiego Miejskiego Centrum Informacji swoich materiałów promocyjnych. Ważnym celem projektu jest bowiem promocja firm związanych właśnie z turystyką. Materiały przyjmowane będą do 10 marca (Targi w Jabloncu) i 28 kwietnia (targi w Opolu).

/s/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here