Sesja o służbie zdrowia i studentach

W najbliższy czwartek, 16 marca o godzinie 14.00 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. Radni mają przyjąć apel w sprawie podniesienia płac oraz wprowadzenia płacy minimalnej dla pracowników służby zdrowia.
Zajmą się także projektem "Ze Stypendium Europejskim w Przyszłość – Student".

/s/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Brawo Panowie !!!! Mam nadzieję, że Wasz czyn zostanie zauważony i np. na najbliższej Sesji Rady Miasta Prezydent wyróżni Was i jednocześnie przedstwi społeczeństwu. Ja wiem, że zrobiliście to co było trzeba zrobić, ale zapewniam Was, że nie każdego byłoby stac na taki akt odwagi. I za to właśnie należą Wam się słowa najwyższego uznania!

  2. Czyn odważny pokazujący Wasze szlachetne wnętrze. Oby więcej takich wspaniałych ludzi ja Wy na codzień ( nie tylko w extremalnych przypadkach) a świat stanie się piękniejszy. Wszystkiego dobrego i powodzenia w szkole i w życiu chłopaki!!!

  3. To prawdziwi bohaterzy! Natomiast zastanawia mnie dlaczego takie skąpe informacje są o samej kobiecie. Czy była trzeźwa, czy poślizgnęła się? No bo trudno jest ot tak przechodzić i wpaść do Odry… Proszę o więcej faktów!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here