Kamieniok tonie w paragrafach

Do teraz do Starostwa nie trafił wniosek o pozwolenie na budowę marketu pod Oborą. Prace miały zacząć się już w marcu.Opóźnienie jest efektem działań raciborskiego stowarzyszenia ekologów Pro – Natura. Na jego czele stoi Grzegorz Urbas, cztery lata temu kandydat na radnego z ramienia „Kupca Śląskiego", organizacji, która nie chce w Raciborzu hipermarketu.

Są zdania, że może powstać, ale tylko na obrzeżu, w miejscu, w którym nie zagrozi walorom przyrodniczym i krajobrazowym miasta.

Więcej czytaj w "Nowinach Raciborskich" nr 14 z 2006 roku.

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Starostwo zastanawaia się hahahaah co za debile, Zapewnijcie normalne pensie i problem z głowy. Oddajcie swoje premie które są kilkakrotnie wyższe niż pensja lekarzy. Lekarze wykonują bardziej odpowiedzialną prace niż pierdzenie w stołki w starostwie.

  2. Co tu komentować. Mamy spieprzony system ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych. Wg mnie powinno być minimalne obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne + możliwość ubezpieczenia się dodatkowo. Masz minimalne? Uratują ci życie, ale za przeszczep nerki zapłać sam. Tak np jest za oceanem. To samo z emeryturami.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here