WYGRAJ BILETY NA Festiwal Sztuki trzASKoff

0

Od dziś aż do rozpoczęcia 2. Raciborskiego Festiwalu Sztuki trzASKoff, czyli do 19. maja, codziennie będzie można wygrać wejściówki na tę trzydniową imprezę. Bilet będzie można wykorzystać na jedno wydarzenie w ramach jednego bloku. Dziś gramy o muzyczny. Zwycięzca może się znaleźć na koncercie zespołu Masala Soundsystem.

Zespół Masala Soundystem powstał w 2002 roku. Członkowie Masali mówia o sobie: MASALA SOUNDSYSTEM jest kolektywem przyjaciół zajmującym się przełamywaniem barier międzykulturowych, przede wszystkim pomiędzy szeroko pojętym Wschodem a Zachodem. Działalność ma na celu przybliżanie kultury, muzyki, sztuki i tradycji bliskiego i dalszego wschodu mieszkańcom Polski i Europy. Członkowie kolektywu poszukują na gruncie muzycznym i filozoficznym korzeni wspólnych dla wydawałoby się zupełnie odmiennych cywilizacji.
Poza wokalistą ich koncertowe instrumentarium to sarangi, kemencze, oud, lira korbowa,wiolonczela, „elektronika”, instrumenty perkusyjne. W podstawowym składzie kolektywu są Max Cegielski, Rafał Kołaciński, Maciej Szajkowski, Tomek Szczeciński. Jeden z muzycznych dziennikarzy pisze o Masali nastepująco: Razem skonstruowali wyjątkowo strawną potrawę z orientalnymi smaczkami, basowymi pulsacjami, jamajskim dubowym dymem i słowiańskim wykopem. Mix jest to przedni, niebanalny, zaopatrzony w polityczne przesłanie porozumienia ponad podziałami i kulturami dostarcza muzyki, której ze świecą szukać w III RP. Muzyka taneczna niebanalna, bogata i aż aromatyczna od licznych nawiązań do dubu, ragga, hip hopu, folku i bhangry.


 


Dzisiaj masz szansę wygrać wejściówkę na 2. Raciborski Festiwal Sztuki trzASKoff, którą możesz wykorzystać albo na koncert Masali, albo na show drag-queen. Bilety ufundowało Stowarzyszenie ASK – organizator imprezy. Odpowiedz tylko na pytanie: Jak nazywa się indyjski przemysł filmowy, odpowiednik amerykańskiego Hollywood?

Odpowiedzi prosimy przysyłać do środy 10 maja do godziny 12.00 na adres [email protected].- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here