WYGRAJ BILETY NA Festiwal Sztuki trzASKoff

Od dziś aż do rozpoczęcia 2. Raciborskiego Festiwalu Sztuki trzASKoff, czyli do 19. maja, codziennie będzie można wygrać wejściówki na tę trzydniową imprezę. Bilet będzie można wykorzystać na jedno wydarzenie w ramach jednego bloku. Dziś gramy o muzyczny. Zwycięzca może się znaleźć na koncercie zespołu Masala Soundsystem.

Zespół Masala Soundystem powstał w 2002 roku. Członkowie Masali mówia o sobie: MASALA SOUNDSYSTEM jest kolektywem przyjaciół zajmującym się przełamywaniem barier międzykulturowych, przede wszystkim pomiędzy szeroko pojętym Wschodem a Zachodem. Działalność ma na celu przybliżanie kultury, muzyki, sztuki i tradycji bliskiego i dalszego wschodu mieszkańcom Polski i Europy. Członkowie kolektywu poszukują na gruncie muzycznym i filozoficznym korzeni wspólnych dla wydawałoby się zupełnie odmiennych cywilizacji.
Poza wokalistą ich koncertowe instrumentarium to sarangi, kemencze, oud, lira korbowa,wiolonczela, „elektronika”, instrumenty perkusyjne. W podstawowym składzie kolektywu są Max Cegielski, Rafał Kołaciński, Maciej Szajkowski, Tomek Szczeciński. Jeden z muzycznych dziennikarzy pisze o Masali nastepująco: Razem skonstruowali wyjątkowo strawną potrawę z orientalnymi smaczkami, basowymi pulsacjami, jamajskim dubowym dymem i słowiańskim wykopem. Mix jest to przedni, niebanalny, zaopatrzony w polityczne przesłanie porozumienia ponad podziałami i kulturami dostarcza muzyki, której ze świecą szukać w III RP. Muzyka taneczna niebanalna, bogata i aż aromatyczna od licznych nawiązań do dubu, ragga, hip hopu, folku i bhangry.


 


Dzisiaj masz szansę wygrać wejściówkę na 2. Raciborski Festiwal Sztuki trzASKoff, którą możesz wykorzystać albo na koncert Masali, albo na show drag-queen. Bilety ufundowało Stowarzyszenie ASK – organizator imprezy. Odpowiedz tylko na pytanie: Jak nazywa się indyjski przemysł filmowy, odpowiednik amerykańskiego Hollywood?

Odpowiedzi prosimy przysyłać do środy 10 maja do godziny 12.00 na adres [email protected].- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here