Dzień Otwartych Drzwi

4 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 18 miał miejsce Dzień Otwartych Drzwi dla wszystkich, którzy zechcieli poznać bliżej szkołę, do któej chodzą lub będą chodzić ich dzieci. 4 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 18 miał miejsce Dzień Otwartych Drzwi dla wszystkich, którzy zechcieli poznać bliżej szkołę, do któej chodzą lub będą chodzić ich dzieci.
W ramach przygotowanych atrakcji odbyły się m.in lekcje otwarte dla rodziców z udziałem ich dzieci. I tak można było podziwiać swoje pociechy podczas lekcji języka angielskiego, języka niemieckiego, podczas zajęć kółka matematycznego, nauczania zintegrowanego, wychowania fizycznego… Uczniowie klasy czwartej przygotowali przedstawienie mrożące krew w żyłach o Tomciu Paluchu.
W prezentowanych zajęciach przedstawiono nowoczesne pomoce dydaktyczne, jak np.
laptop z rzutnikiem czy chusta Klanzy.
Oprócz zajęć miał miejsce także kiermasz świąteczny, na którym można było zaopatrzyć się w śliczne ozdoby wielkanocne, wykonane rękami nauczycieli i uczniów „osiemnastki”. Cała szkoła natomiast przystrojona została, jak zawsze zresztą, w przepiękne ozdóbki świąteczne, kolorowe i mające na celu tłumienie szkolnego hałasu.
Wszyskim odwiedzającym szkołę w tym dniu bardzo się podobało, czego świadectwo mamy w postaci wpisów w szkolenj kronice. Dziękujemy za udział i zapraszamy do naszej szkoły ponownie!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here