Tydzień pełen niespodzianek w naszym przedszkolu

Zbliża się koniec roku szkolnego. Jest to okres wytężonej pracy, ale i czas wycieczek.. Każdy z niecierpliwością wygląda słonecznych i cieplejszych dni, by wyrwać się z sal przedszkolnych i wyruszyć na spacer czy wyjechać na zaplanowaną wycieczkę. 29.05.06 na wycieczkę do PARKU LEŚNYCH NIESPODZIANEK w Ustroniu wyjechały dzieci, które kończą w tym roku edukację przedszkolną, czyli „starszaki”. Wyjazd
z przedszkola był o godzinie 8.00. Dzieci z pełnymi plecakami „pyszności” stawiły się punktualnie. Oprócz pełnych plecaków wszyscy zabrali ze sobą dobry humor, wygodne buty i dobre zachowanie. Od bram parku witały nas leśne zwierzęta, którym dzieci dawały pokarm zakupiony na miejscu. Następną wielką atrakcją był pokaz lotów ptaków drapieżnych połączony z ciekawym komentarzem, oraz konkurs. Jedno z piór (nagroda w konkursie) otrzymał nasz przedszkolak – Krzysiu Jarosławski. Później oglądaliśmy chatki bajek, podziwialiśmy przyrodę i bawiliśmy się na placu zabaw. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola o 16.00.
Nie opadły jeszcze emocje po wycieczce, a tu już następny dzień pełen atrakcji- DZIEŃ DZIECKA.
Były konkursy, wspólne zabawy przy muzyce, malowanie twarzy, dmuchany zamek i poczęstunek. Za udział w konkursach dzieci otrzymały drobne nagrody. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here