Nowy chodnik Mostu Zamkowego

Rozpoczął się remont nawierzchni chodnika na Moście Zamkowym na Odrze. Odcinek dla pieszych mostu, który łączy Ostróg ze śródmieściem, był w bardzo złym stanie. Prace powodują utrudnienia w ruchu pojazdów wjeżdzających z Placu Mostowego.
O szczegółach już wkrótce.

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. O uszkodzonym chodniku w nowym moście pisałem już chyba z rok temu ale widocznie teraz komuś lepiej go remontować w tym czasie gdyż lada moment będą wybory:) Ciekawe! nowy most a materiał już zużyty ( z jakich kiepskich surowców to zrobiono?)

  2. Uwielbiam remonty robione podczas największego ruchu pojazdów.. tzn „robione”, bo wczoraj poza zajęciem jednego pasa jezdni na moście, to nic się nie działo – mówię o godzinach przedpołudniowych.

  3. Brawo! dla tego ktory wpadl na ten genialny pomysl aby cos z tym hodnikiem na moscie zrobic:P mam nadzieje ze zrobia to lepiej niz ostanio bo przejezdzanie po tym dziurawym chodniku nie jest przyjemne:)

  4. Nawierzchnia chodników to była jedna wielka pomyłka (posypka na kleju) rozłaziło się to praktycznie od samego początku a każda kolejna zima tylko pogarszała sytuację. Mam nadzieję że drogowcy tym razem wpadną na jakiś lepszy bardziej trwały pomysł.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here