Zmiany w MZB

Wciąż nie jest znana przyszłość MZB. Zapowiadane zmiany w Miejskim Zarządzie Budynków będą jednym z tematów sierpniowej sesji Rady Miasta. Jest prawie pewne, że MZB zostanie podzielony.Poruszane będą dwie sprawy. Pierwsza to zgoda na preferencje dla spółki pracowniczej, która ma się wydzielić z MZB i w trybie bezprzetargowym otrzymać od miasta odnowioną bazę przy ul. Kolejowej (dawny OGM, teraz część MZB odpowiedzialna za obsługę wspólnot mieszkaniowych) – piszą Nowiny Raciborskie. Drugą jest przyszłość „nowego” MZB.


Jak podaje gazeta w opinii prezydenta, dominująca obecnie pozycja MZB w zakresie obsługi wspólnot z racji wysokich cen słabnie. Prowadzenie takiej działalności przez miejską jednostkę jest też niezgodne z prawem.


/a/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. A ci państwo tam zatrudnieni nie wyglądają na niepełnosprawnych. A ten pan to podobno kombatant podobno ranny w wojnie ….. domowej. Jestem zdania , że na takich stanowiskach poiwinny być zatrudnione osoby niepełnosprawne.

  2. Ja składałam dokumenty i starałam się o pracę , mam wysokie kwalifikacje , jestem po kilku kursach , znam prawa i potrzeby niepełnosprawnych osób , gdyż sama jestem niepełnosprawna , ale cóż znowu znajomości górą!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here