Bezpłatne masaże na łóżkach Ceragem

Od ponad trzech miesięcy działa w Raciborzu salon, który sprzedaje łóżka masujące. Codziennie przed jego drzwiami ustawia się po 400 osób. Nie wszystkich stać na kupno łóżka za 10 tys. zł, ale tych, którzy chcą je wypróbować przybywa. Masaże są bezpłatne. 40-minutowy seans jest równocześnie masażem, akupresurą i termopunkturą. Wewnątrz materaca znajdują się szyny, po których porusza się wewnętrzny projektor składający się z kamiennych rolek. Po włączeniu urządzenia, rozgrzane rolki przesuwają się wzdłuż naturalnej linii kręgosłupa masując go oraz rozgrzewając i rozluzniając mięśnie grzbietu. Następnie projektor z rolkami zatrzymuje się po 2 minuty w 14 punktach wzdłuż kręgosłupa wykonując akupresurę i termopunkturę. Działanie łóżka wzmocnione jest wbudowanymi w materac płytami grzejnymi ze specjalnego włókna węglowego, które rozgrzewają dolną część ciała. Dodatkowo łóżko wyposażone jest w zewnętrzne projektory – lampy, wykonane z kamieni nefrytowych, które można umieszczać w dowolnych miejscach na ciele. Działając głęboko wnikającymi promieniami podczerwonymi wspomagają one leczenie. Łożko działa profilaktycznie w schorzeniach kręgosłupa, rozluźnia zesztywniałe mięśnie,
przyspiesza przemianę materii, podnosi odporność organizmu,
pomaga likwidować nerwobóle, bóle migrenowe głowy, odblokowuje przepływ energii w organizmie, wyzwala siły witalne i relaksuje.

Ceragem
Chętnych do bezpłatnego masażu nie brakuje
Ceragem


Są tacy, którzy sceptycznie odnoszą się do sprawy, ale nie do zbagatelizowania są dziesiątki wpisów do książki gości… „Korzystałam z tej możliwości w Szwajcarii i cieszę się, że mogę również w Raciborzu. Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i szyjnym ustąpiły. Bóle kolan również. Czuję się zdrowsza i szczęśliwsza” – czytamy zapis Krystyny z Raciborza.


Ceragem
Założycielka raciborskiej filii Teresa Czerwińska


Pani Irena z kolei pisze: „Cierpię na dolegliwości reumatologiczne. Leczyłam się dotąd w wielu szpitalach, u wielu specjalistów. Z łóżka Ceragem korzystam 18 – ty raz. Nie biorę już leków przeciwbólowych. Czuję wyraźną poprawę”.

„Od pięciu lat bolała mnie stopa. Jej stan stale się pogarszał,żadne leki nie pomagały. Dopiero teraz, po 14 – tu masażach ból zaczął ustępować, a noga zaczęła wracać do formy” – pisze Jerzy.
Ceragem


Łóżka Ceragem otrzymały certyfikat sprzętu medycznego co się wiąże z możliwością odliczenia od podatku przy ich zakupie.

- reklama -

Salon mieści się na piętrze pawilonu przy ulicy Żółkiewskiego. Łatwo trafić bo na miejsce kierują tabliczki informacyjne. Z darmowych masaży korzystać mogą wszyscy za wyjątkiem kobiet w zaawansowanej ciąży, osób ze świeżymi ranami pooperacyjnymi i przebytych operacjach kręgosłupa do pół roku.

Dowiedz się więcej na stronie Ceragem

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here