Turystyka w Gimnazjum Nr 5

52

Od chwili powstania gimnazjum uczniowie Gimnazjum Nr 5 uczestniczą w rajdach organizowanych przez PTTK Oddział „Ziemia Raciborska”. W tym roku tj. dnia 16 września odbył się już 41 wielodyscyplinowy regionalno-ekologiczny rajd po ziemi raciborskiej.
Uczniowie klas pierwszych i trzecich wędrując w dolinie Odry obserwowali m.in. kwitnące zimowity jesienne. Po wytężonym marszu przy pięknej pogodzie, czekał na wszystkich w ośrodku OSiR w Oborze słodki poczęstunek.
Uczestnicy rajdu mogli sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w różnych konkursach np. „żółwia jazda rowerem”, „rzut piłką do celu”.
Aleksandra Radecka uzyskała 2 miejsce w konkursie wiedzy turystyczno-krajoznawczej o ziemi raciborskiej.
Turystyczną atmosferę podsycało ognisko i piękny śpiew w wykonaniu uczennic klasy trzeciej przy akompaniamencie gitary w rękach Pana dyrektora Dariusza Malinowskiego.
Opiekunami uczniów byli: pani Beata Rubin-Jałowiecka, pan Dariusz Malinowski oraz Pan Szymon Mościcki.

- reklama -

52 KOMENTARZE

  1. Wiesz co A-F ty to sie juz lepiej zamknij bo pleciesz na tym forum takie bzdety, ze sie tego czytac juz nie chce… Obojetnie jaki temat to masz duzo do powiedzenia – szkoda ze przewaznie nie na temat.

  2. Siostro! Proszę pacjentowi NN zrobić lewatywę na zrelaksowanie gdyż zaczyna się nadmiernie niepokoić. A przy okazji proszę powiesić na przeciwko łóżka pacjenta portret wodza Jana Osuchowskiego dla utrwalenia stanu relaksu po lewatywie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here