cykl „Miasta przypominanie”

Czym jest dla raciborzan ich miasto? Wokół tego pytania będzie krążyć cykl imprez „Miasta przypominanie” przygotowany w ramach Dni Raciborza przez Stowarzyszenie ASK.
Impreza w ramach Dni Raciborza. Zobacz ich PROGRAM.

Raciborskie Stowarzyszenie Kulturalne ASK w ramach cyklu „Miasta przypominanie” na Dni Raciborza przygotowało:


23.09.2006 (sobota) godz. 17.00 „Narysuj mi Racibórz” – plac między blokowiskami na ul.Katowickiej. Wielka akcja wspólnego rysowania miejsc związanych z miastem, projekcje filmowe i działania teatralne.


24.09.2006 (niedziela) godz. 18.00 „Parku przypominanie” – wieczór artystyczny w Parku im. Miasta Roth. W programie m.in. koncert muzyki klasycznej w wyk. uczniów Szkoły Muzycznej w Raciborzu oraz Justyny Nakraszewicz i Joanny Mużelak, projekcje filmowe, różnorodne atrakcje przypominające o historii parku.


27.09.2006 (środa) godz. 17.00 „Do Raciborza tam i z powrotem” – dawna poczekalnia dworca PKP w Raciborzu, gdzie 19 maja został otwarty festiwal trzASKoff.


– Racibórz tam – relacje z II Festiwalu Sztuki trzASKoff, pokaz zdjęć oraz wystawa prac Anity Pasikowskiej, artysktki z Warszawy, któa podczas festiwalu w maju rysowała Racibórz węglem na ogromnych rulonach papieru.


– Racibórz z powrotem – tym razem dzieci z Raciborza z okazji obchodow Dni Miasta rysowały węglem Racibórz z wlasnej perspektywy.


28.09.2006 (czwartek) godz. 18.00 – „The Task is to ASK” – otwarta dyskusja pod tytułem „Zamieszkany bez pamięci. O tożsamości i świadomośći miejskiej raciborzan”. I Liceum Ogólnoksztalcące w Raciborzu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here