DNI MUZYKI ORGANOWEJ i KAMERALNEJ im. HENRYKA KLAJI

  Jak co roku w ramach wrześniowych Dni Raciborza odbędzie się cykl koncertów muzyki organowej i kameralnej w kościele farnym przy Rynku.
  Impreza w ramach Dni Raciborza. Zobacz PROGRAM.

  DNI MUZYKI ORGANOWEJ i KAMERALNEJ im. HENRYKA KLAJI
  Kościół pw. WNMP ul. Mickiewicza 8


  PROGRAM


  6.09.
  godz.18.45
  Zespół Muzyki Dawnej „Parnassos” z Katowic, solistka – Helga Sambs – flet prosty (Austria)


  13.09.
  godz.18.45
  Koncert wokalno-organowy w wykonaniu: Izabela Migocz – sopran (Kędzierzyn), Elżbieta Włosek- Żurawiecka- organy (Racibórz), Mieczysław Błaszczyk – tenor (Rybnik)


  15.09.
  godz.18.45
  Koncert w wykonaniu: Robert Grudzień – organy (Lublin), Georgij Agratina – Fletnia Pana (Ukraina)


  20.09.
  godz.18.45
  Recital organowy w wykonaniu Józefa Serafina – organy (Warszawa)


  27.09.
  godz.18.45
  Koncert organowo-kantatowy w wykonaniu: Chóru Średniej Szkoły Organowej w Opawie, Orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Rybniku oraz solistów


  29.09.
  godz.18.45
  Koncert młodych talentów.  Arkadiusz Popławski – organy, Stanisław Pielczyk – organy, Aleksander Knura – trąbka

  - reklama -

  12 KOMENTARZE

  1. PanPrezydent musi się zająć bezpośrednio tematem a nie bawić się w koordynatora w przekazywaniu papierów .Należy powołaC OPERATORA tematu który będzie bezpośrednio odpowiadał za realizację i 1x na tydzień zdawał sprawozdanie z realizacji odpowiedzialnemu Prezydentowi.Do roboty Panowie

  2. Jasiu Osuchowski kręci film o swoich i jego ludzi sukcesach – mam nadzieję, że temat gospodarki ściekowej będzie najważnieszym tematem tego filmu pt: „Niech przemówią fakty” a dzisiaj będąc w Katowicach widziałem napis na murze „Fakty kłamią”. Gdzie jest Ryszard Frączek, który w debacie z związku z gospodarką ściekową pisał w różowych okularach twierdząc, że będzie OK??????

  3. Nie znam szczegółów wdrażania projektu,ale należy wspomnieć o ważnej części Narodowego Planu Rozwoju w zakresie regionalnych programów operacyjnych do których zaliczane są kontrakty wojewódzkie za pomocą których zapewnia się finansowanie najważniejszych inwestycji w regionie z budżetu państwa.Środki kontraktu oprócz dofinansowania z UE jak i wyłącznie ze środków krajowych jest zawierany na okres obowiązywania NPR.W tym właśnie kontrakcie widzę wyjście z impasu.Jest to trudne,ale możliwe.

  4. Józef, błagam, nie pisz głupot jak się nie znasz; kontraktów wojewódzkich od przszłego roku nie ma ale też z regionalnymi programami operacyjnymi nie mają żadnego związku. Nie mozna dofinansować z tych programów projektów ze spójnośći! ludzie, nie wystarczy poczytać gdzie popadnie fragmentów ideologii z NPR, żeby coś wiedzieć! takiemu podejściu (czytać i znać się każdy może, czasem lepiej czasem gorzej)zawdzięczamy właśnie tę raciborski kanał.

  5. A może tak raciborzanie zechcieliby raz zagłosować nie na tych co się sami zbawcami ogłaszają a na ludzi kompetentnych, to by i filmów kręcic nie trzeba było i pomników stawiać(zdaje się, że są pomnikami pomysłodawców a nie Bogu ducha winnych bohaterów)

  6. Widzę złość w mojej intepretacji kontraktów.Kontrakty bowiem nie są integralną częścią programów operacyjnych, ale dodatkowym elementem dofinansowania każdego projektu.Jest odrębną możliwością pozyskiwania środków na inwestycje. Charakter EFS na lata 2007-2013 jest na tych samych zasadach, tylko z różnicą że każde województwo z przyznanych mu środków samo decyduje i ocenia ich przydział.Pani/pana amorficzność w ocenianiu mojej sugestii świadczy o niskich wartościach osobowych.Z poważaniem J.

  7. Dysonans jest miły dla ucha i budująco wpływa na samopoczucie jeśli jest w dur.Zmień płytę, najlepiej na taką, której poświęcisz więcej uwagi z możliwośią czytania na temat amorficzności jednostki.Z poważaniem J.

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here